چرا آزمایش های هوشمند

درمان چاقی ژنتیکی

آیا در خانواده یا اطرافیان خود فردی مبتلا به دیابت می شناسید؟ فرد مبتلا به اضافه وزن چطور؟

حتما می دانید که دیابت و چاقی با یکدیگر رابطه مستقیم دارند. ممکن است شما فردی مبتلا به چاقی و دیابت نیز بشناسید که با وجود پیروی از رژیم های غذایی سخت و طاقت فرسا، موفق به کاهش وزن پایدار نشده باشند.

متاسفانه ممکن است شما در آشنایان خود فردی مبتلا به سرطان نیز بشناسید و در مورد درمان او نگران هستید . در این حالت آیا به این فکر کرده اید که شاید این نوع سرطان در خانواده شما ارثی باشد ؟ اگر اینطور هست چطور باید از بروز آن جلوگیری کنید ؟

آیا می دانستید که علم ژنتیک می تواند در زمینه پیش آگهی، تشخیص و درمان دیابت، چاقی، سرطان و سایر بیماری های چند عاملی به شما کمک کند؟

وراثت و ژنتیک

همه انسان ها با صفات ژنتیکی خاصی که از والدین خود به ارث برده اند به دنیا می آیند. این صفات ژنتیکی، در طول زندگی ثابت هستند. از طرفی، سبک زندگی (شامل تغذیه، ورزش، تفریحات و...) بر بروز این صفات موثر هستند.

امروزه می دانیم که افراد با هم تفاوت های بسیاری دارند. همانطور که هر پنج انگشت دست با هم متفاوت هستند، شما نیز با نزدیک ترین افراد زندگی تان متفاوت هستید! این تفاوت می تواند خود را به صورت تفاوت در استعداد به ابتلای بیماری ها (نظیر دیابت، انواع سرطان، آلزایمر، ام اس و...) نشان دهد. تفاوت های دیگر از جمله استعداد چاقی، استعداد ورزشی و صد البته تفاوت در استعداد رفتاری (هوش، شغل و تحصیل) بروز کنند.

ما باور داریم که به دلیل وجود این تفاوت های ژنتیکی و سبک زندگی، با یک نسخه نمی توان همه را درمان کرد! آزمایش های هوشمند، با بهره گیری از جدید ترین یافته های علمی، شما را نسبت به صفات اختصاصی خود آگاه می کند، تا بتوانید برای سلامتی جسم و روان خود تصمیم بگیرید.

آزمایش غربالگری سرطان میدهم-

مفتخر هستیم به همت والای گروهی از دانشمندان و محققین ایرانی، استفاده کاربردی از این علم و تکنولوژی روز دنیا در کشورمان با نام آزمایش های هوشمند  «SMARTests» در دسترس  قرار دهیم.نظرات

نظر خود را اضافه کنید